وبلاگ

آموزش کرک کردن نرم افزار های شرکت ادوبی

آموزش کرک کردن نرم افزار های شرکت ادوبی

فتوشاپ و ایلاستریتور هر دو از قوی ترین نرم افزارهای دنیا گرافیک به حساب می آیند. از نرم افزار فتوشاپ برای ایجاد تغییرات در تصاویر، روتوش و ادیت چهره ، طراحی انواع پوستر ها و بنرهای تبلیغاتی، ساخت انواع استوری ، کاور پست ها و .... استفاده نمود. از نرم افزار ایلاستریتور برای ساخت انواع لوگو ، ساخت کارکتر ، طراحی استوری و .... استفاده نمود .

شما می توانید با مراجعه به صفحه فتوشاپ و ایلاستریتور ، از جزییات دوره هایی که در آموزشگاه رادمان برگزار می گردد مطلع شوید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای تهیه نسخه های اورجینال نرم افزاری های ادوبی می بایست هزینه های زیادی پرداخت کرد یا برای بعضی از کشورها تحریم است . پس باید از نسخه های کرک شده نرم افزار استفاده نمود یا باید نرم افزار ها را کرک نمود . اما بعضی اوقات کرک کردن نرم افزار با مشکل هایی همراه است. ما در این مقاله به شما روش های کرک کردن نرم افزار های ادوبی را آموزش خواهیم داد ما با همراه باشید.

کرک چیست ؟

کرک درواقع نوعی رمزگشایی فایل است . از کرک برای نرم افزارهایی استفاده می کنیم که رایگان نیستند . برخی از تیم های برنامه نویسی، نرم افزارهارا  رمزگشایی و نسخه رایگان آن را ارائه می کنند.

کرک نرم افزار های ادوبی مانند : فتوشاپ ، ایلاستریتور،پریمیر ، افترافکت و.... مشابه یکدیگر است و با یادگیری یکی از روش ها   می توان اکثر برنامه های ادوبی را کرک کرد.


 1- استفاده از نرم افزار CC Maker

یکی از راحت ترین روش های کرک کردن محصولات شرکت ادوبی استفاده از نرم افزار CC Maker  می باشد.

در ابتدا نرم افزار CC Maker  را دانلود کرده و نرم افزار را اجرا می کنیم .


 و دکمه سوم یا همان گزینه install را انتخاب می کنیم. در پنجره باز شده مسیر فایل دانلود شده را انتخاب می کنیم . وارد پوشه  products می شویم و فایل Driver.xml  را انتخاب می کنیم . گزینه next  را انتخاب می کنیم و صبر می کنیم تا مراحل کرک تمام شود.


2- استفاده از فعال ساز

یکی دیگر از روش های فعال سازی محصولات ادوبی استفاده از فعال ساز ها می باشد. بعد از دانلود فعال ساز ، با توجه به نوع ویندوز نسخه 32 بیت یا 64 بیت را انتخاب می کنیم.


فایل patch  را در مسیر محل نصب قرار می دهیم و اجرا می کنیم .


یا می توانیم گزینه Try to patch another product with the amtlib file را انتخاب می کنیم و اقدام به کرک کردن نرم افزار های شرکت ادوبی می کنیم.