وبلاگ

کسب درآمد با تعمیرات موبایل

کسب درآمد با تعمیرات موبایل

کسب درآمد با تعمیرات موبایل

امروزه استقبال از گوشی های هوشمند بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. کاربران تلفن های همراه به طور میانگین روزانه حداقل 4 ساعت مشغول استفاده از موبایل خود هستند. تمامی افراد در دنیا حداقل یک تلفن همراه را دارند و طبق آمار منتشر شده  تعداد موبایل های فعال در دنیا از تعداد انسان های کره زمین بیشتر است !

تلفن های هوشمند امکانات بسیار بیشتری نسبت به تلفن های عادی دارد . مانند صفحه نمایش باکیفیت تر و بزرگ تر، پردازنده های قوی تر ، استفاده از چندین دوربین و.... هرچه میزان این امکانات بیشتر باشد ، استهلاک دستگاه نیز بیشتر می شود و به همان میزان درصد خرابی گوشی های هوشمند بیشتر می شود .

این خرابی ها شامل بخش های مختلفی می شود. مانند خرابی تاچ دستگاه ، خرابی پورت شارژ ، خرابی هارد دستگاه ، خرابی دوربین و ....

خرابی های ذکر شده دلایل بسیار زیادی دارند که از مهم ترین دلایل آن ها می شود به 1- زمین خوردن موبایل 2- نوسانات برق

3-  استفاده نادرست از موبایل 4- ویروسی شدن موبایل، اشاره کرد.

زمین خوردن :

یکی از رایج ترین آسیب دیدگی های تلفن همراه زمین خوردن دستگاه می باشد . زمین خوردن دستگاه ممکن است باعث شکستگی lcd  شود . گاهی اوقات موجب آسیب های داخلی می شود . مانند خراب شدن بلوتوث ، وای فای یا آسیب دیدن هارد گوشی

نوسانات برق :

در صورتی که از اداپتورهای نوسان گیر استفاده نکنید ، نوسانات برق ممکن است باعث سوختن بورد گوشی شما شود که هزینه تعمیر بسیار بالایی دارد.

استفاده نادرست از موبایل

از جمله استفاده های نادرست از موبایل می توان به : کارکردن با موبایل هنگامی که موبایل زیر شارژ باشد ، استفاده طولانی مدت ، باز کردن نرم افزارها و بازی های سنگین که فرا تر از توان سخت افزاری موبایل هستند ، فیلم برداری های طولانی مدت ، استراحت ندادن به موبایل ، عدم شارژ صحیح موبایل (شارژ کردن موبایل بیش از 90 درصد و کم شدن شارژ موبایل کمتر از 20 درصد) اشاره نمود.

ویروسی شدن دستگاه

برخی از کاربران تلفن های هوشمند از فروشگاه های معتبر نرم افزارها و بازی های مورد نیاز خود را دانلود نمی کنند و از سایت ها و فروشگاه های غیر رسمی استفاده می کنند. این کار علاوه بر اینکه موجب ویروسی شدن دستگاه هوشمند شما می شود ممکن است باعث هک و نفوذ افراد سودجو شود و اطلاعات شخصی و امنیت موبایل شما را به خطر بیندازد.


کسب درآمد با تعمیرات موبایل

می توان از توضیحات  بالا نتیجه گرفت که برای تمامی خرابی ها و ایرادات ذکر شده احتیاج به نیروی متخصص می باشد.

با پیشرفت روزانه ی تلفن های هوشمند، نیاز به تعمیرکار تلفن هوشمند نیز بیشتر می شود.

یکی دیگر از دلایل احتیاج به تعمیرکارموبایل ماهر؛ قیمت بسیار زیاد موبایل های هوشمند می باشد. بسیاری از افراد هنگامی که تلفن همراه آن ها دچار مشکل می شود، توانایی خرید دستگاه جدید را ندارند و ترجیح می دهند موبایل خود را با هزینه ای بسیار پایین تر در مقایسه با خرید تلفن جدید تعمیر کنند.


یادگیری تعمیرات موبایل

بهترین راه برای یادگیری تعمیرات موبایل گذراندن دوره های تعمیرات موبایل در آموزشگاه های مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای می باشد. چرا که بعد از پایان دوره علاوه بر یادگیری تعمیرات به صورت اصولی و جامع، شما می توانید مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت کنید. مدرک فنی و حرفه ای یکی از معتبرترین مدارک در ایران می باشد که می توان به واسطه مدرک فنی و حرفه ای جوازکسب و وام اشتغال زایی دریافت کرد و یا می توانید مدرک خود را ترجمه کنید و برای مهاجرت و دریافت اقامت از کشورهای خارجی اقدام کنید. آموزشگاه فوق تخصصی رادمان یکی از موسسات معتبر و تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای در شرق کشور می باشد  این آموزشگاه دوره های تعمیرات موبایل در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری را برگزار می کند. آموزشگاه فوق تخصصی رادمان  با بهره گیری از اساتید درجه یک و معتبر مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای، دارای سابقه بیش از 28000 ساعت آموزش کاربردی و عملی در حوزه تعمیرات موبایل می باشد.


مزایای تعمیرات موبایل

- با مبالغ بسیار کم می توان تعمیرات موبایل را شروع کرد.

- تعمیرات موبایل سقف درآمد ندارد و این شما هستید که درآمد خود را مشخص می کنید.

- در صورت تبحر و مشتری مداری، میزان مراجعه کنندگان شما روزانه بیشتر خواهد شد.

- امکان برندسازی برای شما کاملا فراهم است چرا که هرچه میزان کیفیت کار و سطح اطلاعات شما بالاتر باشد باعث معروف شدن و برند شدن اسم شما می شود.

- امکان برندسازی در دنیای مجازی هم فراهم است، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن مطالب آموزشی ، بارگذاری فیلم های تعمیرات، فیلم های رضایت مندی مراجعین خود و... باعث بالابردن تعداد مراجعین خود شوید.

- زمانی که شما برای یادگیری تعمیرات موبایل صرف می کنید بسیار کم است و فرد پس از گذراندن یک دوره می تواند فعالیت خود را شروع کند.

- برای یادگیری تعمیرات موبایل احتیاج به تحصیلات دانشگاهی نیست و تمامی افراد قادر به شرکت در کلاس ها هستند.

 

میزان درآمد  تعمیرات موبایل

شما پس از گذراندن دوره تعمیرات موبایل و کسب تجربیات کافی و گذراندن دوره کارآموزی می توانید وارد بازارکار شوید و فعالیت خود را به عنوان تعمیرکار موبایل آغاز کنید اما با توجه به اینکه تعداد تعمیرکاران موبایل بسیار زیاد است شما باید علاوه بر بالا بردن مهارت  خود در تعمیرات موبایل، به عوامل دیگری مانند گسترش کار خود در فضای مجازی و انتخاب مکان مناسب برای تاسیس مغازه خود دقت کنید. بدیهیست که تعداد زیاد تعمیرکاران موبایل بیانگر درآمد بسیار بالای تعمیرات موبایل است.