تعمیرات موبایل و PC و ...

توضیحات

تجربه یک دوره کاربردی صفر تا صد از سخت افزار و نرم افزار و مطالبی که در هیچ جای دیگری گفته نمیشود و حاصل 15 سال تجربیات بازاری و فروشگاهی میباشد

ما به کارآموزان مستعد تر کمک خواهیم کرد تا بتوانند در شرکت های فعال در زمینه آموزش تعمیرات  موبایل یا خرید و فروش موبایل جذب شده و به ارتقاء سطح کیفی خدمات دهی این شرکت ها کمک کنند. رسالت مهمی که آموزشگاه فوق تخصصی  رادمان پیگیر است ، تا کارآموزان بتوانند با صرف هزینه کمتر، بیشترین بهره را ببرند. پس از همه علاقه مندان به آموزش تعمیرات  موبایلی یا لپ تاپ خواهشمندیم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت ارائه دهنده آموزش تعمیرات  موبایل و لپ تاپ اقدام به ثبت نام نمایند.

آموزش تعمیرات موبایل از مهمترین محورهای آموزشی آموزشگاه فوق تخصصی  رادمان می باشد که در این دوره های آموزشی قصد داریم تا دو هدف مهم را دنبال کنیم  اولین هدف ارتقاء سطح علمی کارآموزان ، که این مهم خصوصا در آموزش تعمیرات  موبایل محقق نمی شود جز به کمک مربیان با تجربه و هدف دوم کمک به خود اشتغالی بعد از فارغ التحصیلی در آموزشگاه می باشد به این معنی که کارآموز با گرفتن مشاوره به طور مثال بعد از پایان دوره آموزش تعمیرات  موبایل بتواند بهترین مکان و بهترین تجهیزات ممکن را برای شروع کار و خود اشتغالی تهیه نماید.

بر اساس آمار سال گذشته؛ صنعت موبایل ۴.۶ درصد از کل سهم تولید ناخالص داخلی در سطح جهان را به خود اختصاص داده است.اهمیت بالای تلفن همراه یا موبایل در مقیاس جهانی؛ باعث شده تا افراد زیادی جهت دریافت گواهینامه آموزش تعمیرات موبایل اقدام کنند. اما لازم است بدانیم که صرف مقداری هزینه و شرکت در چند جلسه کلاس چند ساعته و تئوری از ما تعمیرکار حرفه ای و باتجربه نمی سازد. آموزشگاه فوق تخصصی رادمان با همراهی و مشورت اساتید با تجربه و سابقه زیاد در بازار کار؛ سعی نموده تا برای هنرجویان بستری را فراهم سازد تا بتوانند در کارگاهی مجهز و مشابه به بازار کار؛ فعالیت خود را به عنوان تعمیرکار حرفه ای آغاز کنند. و در طول این مسیر همراه با اساتیدی که در زمان جاری درحال فعالیت مستقل به عنوان تعمیرکار موبایل هستند؛ به روز ترین ترفندها را آموزش ببینند و جدیدترین موبایل ها را  با تسلط کامل تعمیر کنند

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها و با توجه به توسعه و رشد ، در دنیای مجازی نیاز به لپ تاپ و کامپیوتر ها بیشتر شده است و با در نظر گرفتن موضوع بالا بودن قیمت خرید کامپیوتر و لپ تاپ ، نیاز به آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی(PC)و نگهداری سیستم ها ، یک حرفه تخصصی محسوب می شود. که البته  بازار کار قابل توجهی داشته و باعث ایجاد شغلهای  پردرآمدی برای مهارت آموزان آموزشگاه فوق تخصصی رادمان ،  میشود .

تعمیرات موبایل و PC و ...

دوره ها