تعمیرات موبایل، لپ تاپ، PC و پرینتر

توضیحات

تجربه یک دوره کاربردی صفر تا صد از سخت افزار و نرم افزار و مطالبی که در هیچ جای دیگری گفته نمیشود و حاصل 15 سال تجربیات بازاری و فروشگاهی میباشد

ما به کارآموزان مستعد تر کمک خواهیم کرد تا بتوانند در شرکت های فعال در زمینه آموزش تعمیرات  موبایل یا خرید و فروش موبایل جذب شده و به ارتقاء سطح کیفی خدمات دهی این شرکت ها کمک کنند. رسالت مهمی که آموزشگاه فوق تخصصی  رادمان پیگیر است ، تا کارآموزان بتوانند با صرف هزینه کمتر، بیشترین بهره را ببرند. پس از همه علاقه مندان به آموزش تعمیرات  موبایلی یا لپ تاپ خواهشمندیم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت ارائه دهنده آموزش تعمیرات  موبایل و لپ تاپ اقدام به ثبت نام نمایند.

آموزش تعمیرات موبایل از مهمترین محورهای آموزشی آموزشگاه فوق تخصصی  رادمان می باشد که در این دوره های آموزشی قصد داریم تا دو هدف مهم را دنبال کنیم  اولین هدف ارتقاء سطح علمی کارآموزان ، که این مهم خصوصا در آموزش تعمیرات  موبایل محقق نمی شود جز به کمک مربیان با تجربه و هدف دوم کمک به خود اشتغالی بعد از فارغ التحصیلی در آموزشگاه می باشد به این معنی که کارآموز با گرفتن مشاوره به طور مثال بعد از پایان دوره آموزش تعمیرات  موبایل بتواند بهترین مکان و بهترین تجهیزات ممکن را برای شروع کار و خود اشتغالی تهیه نماید.

تعمیرات موبایل، لپ تاپ، PC و پرینتر

دوره ها