preloader

آموزشگاه رادمان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

logo
آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا ادامه مطلب

  •  آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • 11-05-01 

آموزش تولید محتوا

دوره جامع تولید محتوا به شما چگونگی ایجاد محتوای برتر را آموزش می‌ دهد [...]

logo
آموزش متاورس

آموزش متاورس ادامه مطلب

  •  آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • 11-05-01 

آموزش متاورس

آموزش صفر تا صد متاورس: سفر به دنیا واقعیت مجازی و کسب درآمد واقعی!

logo
دوره سئو VIP رادمان

دوره سئو VIP رادمان ادامه مطلب

  •  آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • 11-05-01 

دوره سئو VIP رادمان

آموزش سئو: اصول بهینه‌ سازی وب سایت برای رتبه‌ بندی بهتر در موتورهای ج [...]

logo
دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره دیجیتال مارکتینگ ادامه مطلب

  •  آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • 11-05-01 

دوره دیجیتال مارکتینگ

تسلط بر عالم بازاریابی آنلاین: دوره آموزشی جذاب دیجیتال مارکتینگ از مب [...]

توضیحات بیشتر

تمام موارد

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

از دوره‌ های آموزش دیجیتال مارکتینگ چه می‌ دانید؟ به‌ نظر شما این دوره‌ ها مناسب چه افرادی است؟ بازاریابی دیجیتال مفهومی است که شاید در ایران کمی نو باشد. سابقه این نوع بازاریابی در ایران کمتر از 2 دهه است و همین موضوع باعث شده افراد کمی با آن در ارتباط باشند یا آن را بشناسند. پس همراه ما باشید تا توضیحات بیشتری به شما در مورد آموزش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ ارائه دهیم.

چرا به دوره دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

بازاریابی از شکل سنتی خود خارج شده امروز دیگر کمتر کسب‌ و کار‌هایی هستند که به‌ نوعی وارد عرصه دیجیتال نشده باشند. زندگی مردم امروز به دنیای دیجیتالی گره‌ خورده و این پیوند گسستنی نیست. به‌ همین خاطر افرادی که قصد دارند در زمینه بازاریابی تحصیل کنند و در این زمینه آموزش ببینید به‌ سراغ دوره دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتالی می‌ روند که امروز طرفداران بیشتری دارد.

کلاس های مارکتینگ در سراسر دنیا پرطرفدار است و از دانش‌ های جدید محسوب می‌ شود که ثمره دنیای اینترنت و مجازی است.

مهارت های مهم در دوره دیجیتال مارکتینگ فنی حرفه ای

در دوره دیجیتال مارکتینگ فنی حرفه ای مهارت‌ های مختلف دیجیتال مارکتینگ به شما آموزش داده خواهد شد. دانش‌ های مهمی مانند آموزش تولید محتوا و دوره سئو همگی از سرفصل‌ های مختلفی هستند که در این دوره یاد می‌ گیرید. شما در این دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ نحوه بهینه‌ سازی تخصصی برای موتور‌های جست‌ و جو و بازاریابی برای کسب‌ و کار‌های آنلاین را از طریق ابزارهای گوگل و دیگر سرویس‌ ها فرا خواهید گرفت و از آن در مسیر رشد برند‌های مختلف استفاده خواهید کرد.

بازاریابی آنلاین ارتباط زیادی با فروش و برندسازی دارند و شما پس از گذراندن دوره های آموزشی مارکتینگ می‌ توانید به کسب‌ و کار‌های مختلف برای رشد بیشتر و پشرفت در مسیرشان کمک زیادی کنید.

مخاطبین دوره های آموزشی مارکتینگ چه افرادی هستند؟

تمامی افرادی که به بازاریابی و فنون آن علاقه‌ مند هستند می‌ توانند در دوره های آموزشی مارکتینگ شرکت کنند. حتی دانشجویان رشته بازاریابی نیز می‌ توانند برای تکمیل اطلاعات خود و انطباق آن ها با دانش‌ های روز دنیا چنین دوره‌ هایی را تجربه کنند و سپس وارد بازار کار شوند.

مدیران و صاحبان کسب‌ و کارهای مختلف که دوست دارند در زمینه بازاریابی اطلاعات داشته باشند و از این طریق برند خود را توسعه دهند از مخاطبان این دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ خواهند بود. محدودیت خاصی برای شرکت در پکیج آموزشی دیجیتال مارکتینگ نیست و شما به پیش‌ زمینه خاصی نیز حتی نیاز پیدا نخواهید کرد. آشنایی با مفاهیم ICDL در سطوح پیشرفته می‌ تواند به کمک شما بیاید.

شرایط کار پس از دوره دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

برای ورود به بازار کار این رشته شما می‌ توانید از بین 2 مسیر یکی را انتخاب کنید. اول این‌که به‌ عنوان یک نیروی دیجیتال مارکتر متخصص وارد برند خاصی شوید و برای این برند خدمات بازاریابی آنلاین را پیش ببرید و به توسعه و رشد آن کمک کنید. مسیر دوم نیز آن است که وارد یک آژانس بازاریابی آنلاین شوید و سپس در این آژانس بر روی پروژه‌ های مختلف کار کنید و از این طریق به برند‌های مختلف خدمات بدهید.

کلام آخر در مورد دوره های آموزشی مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یک دوره مناسب برای افراد جوان، مستعد و عاشق بازاریابی است که دوست دارند در محیط اینترنت به کار خود ادامه بدهند و به چنین مفاهیمی بسیار علاقه‌ مند هستند. دوره های آموزشی مارکتینگ از مقدماتی تا پیشرفته شما را کاملا برای بازار کار آماده خواهد کرد، حتی بیشتر از محیط‌ های آکادمیکی مانند دانشگاه.

پر فروش ترین دوره ها

تمام موارد
  • مشاوره رایگان