preloader

آموزشگاه رادمان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

logo
آموزش تری دی مکس

آموزش تری دی مکس ادامه مطلب

  •  معماری و مهندسی
  • 11-05-01 

آموزش تری دی مکس

با آموزش حرفه ای تری دی مکس، دنیای خلاقیت را در دستان خود به تصویر بکش [...]

logo
آموزش متلب

آموزش متلب ادامه مطلب

  •  معماری و مهندسی
  • 11-05-01 

آموزش متلب

آموزش نرم افزار متلب به زبان ساده، می تواند مانند راهنمای جادویی برای [...]

logo
آموزش اتوکد

آموزش اتوکد ادامه مطلب

  •  معماری و مهندسی
  • 11-05-01 

آموزش اتوکد

آموزش تخصصی اتوکد: ایجاد نقشه ‌های سه ‌بعدی و مدل ‌سازی پیشرفته با ابز [...]

logo
آموزش سالیدورک

آموزش سالیدورک ادامه مطلب

  •  معماری و مهندسی
  • 11-05-01 

آموزش سالیدورک

سالیدورک نام نرم‌ افزاری است که برای طراحی صنعتی و محصول با استفاده از [...]

توضیحات بیشتر

تمام موارد

دوره های آموزشی معماری و مهندسی

معماری و مهندسی، یکی از رشته‌ های بسیار جذاب و هیجان‌ انگیز است که با چالش‌ های مختلفی در حین تحصیل آن رو به‌ رو می‌ شوید. لذا استفاده از روش‌ های آموزشی نوین برای کسب مهارت بیشتر در این رشته، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

بسیاری از مباحث مربوط به دروس هنری در این رشته، اغلب با دشواری‌ های مختلفی مواجه هستند و ممکن است طراحی بنای ظاهری به تخصص بیشتری در این زمینه احتیاج داشته باشد. آموزش تئوری یکی از بخش‌ های مهم در یادگیری و افزایش بهره علمی در این زمینه هستند. ما در ادامه، به بررسی برخی از آموزش‌ های قابل ارائه در این زمینه می‌ پردازیم.

آموزش استفاده از تری دی مکس در طراحی

یکی از ابزارهای مهم در این حوزه، نرم‌ افزار تری دی مکس است. کار با این ابزار نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد. افراد به کمک استفاده از این نرم‌ افزار می‌ توانند به مدلسازی حرفه‌ ای و سه بعدی بپردازند. بسیاری از طراحی‌ های تخصصی در حوزه معماری، به‌ کمک استفاده از این نرم‌ افزار انجام می‌ شود. دانش‌ آموختگان این حوزه نیازمند آموزش تری دی مکس هستند تا بتوانند از آن برای برخی اقدامات پروژه‌ محور خود استفاده کنند. جلسات دوره آموزشی تری دی مکس براساس اصول مربوط به سطوح مختلف طراحی شده و افراد می‌ توانند متناسب با میزان دانش خود از سطح مبتدی تا پیشرفته به یادگیری بیشتر مباحث مربوط به این حوزه بپردازند.

نحوه آموزش اتوکد برای پروژه‌ های عمران

از دیگر نرم‌ افزار‌های پرکاربرد در این حوزه، برنامه اتوکد است. این برنامه دارای قابلیت‌ های بسیار مهمی بوده و بیشتر افرادی که در این حوزه تحصیل کرده‌ اند، در خصوص نحوه کار با آن اطلاعات جزئی را به‌دست آورده‌ اند. روش‌ های آموزش اتوکد در چندین جلسه ارائه شده و افراد می‌ توانند به‌ کمک استفاده از آموزش‌ های تصویری فوق حرفه‌ ای، به یادگیری بیشتر کاربرد‌ها و امکانات موجود در آن بپردازند.

نرم افزار اتوکد برای ترسیم بسیاری از نقشه‌ های مهندسی قابل استفاده است و جزء برنامه‌ های نظام‌ مند برای طراحی‌ های سه بعدی محسوب می‌ شود. استفاده از بسته‌ های آموزشی مربوط به یادگیری اتوکد، باعث تسریع در روند کار با این نرم‌ افزار خواهد شد‌.

آموزش کار با متلب

برنامه متلب یکی از نرم‌ افزارهای حرفه‌ ای برای برنامه‌ نویسی در حوزه علوم مهندسی و معماری به‌ شمار می‌رود. این نرم‌ افزار برای بسیاری از مطالعات علمی مربوط به این حوزه نقش موثری دارد و جزء ابزارهای مهم در زمینه رشته مهندسی محسوب می‌ شود.
آموزش متلب نیازمند روش‌ های تخصصی و حرفه‌ ای است که بتوان به کمک آن بسیاری از کاربردهای ویژه‌ موجود در این نرم‌ افزار را به علاقمندان حوزه علوم مهندسی ارائه کرد. جلسات آموزشی مربوط به کار با متلب با توجه به سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است.

کلام آخر برای مهندسان معماری و مهندسی

یکی از موضوعات بسیار مهم در حوزه دانش‌ های مربوط به معماری و مهندسی، آموزش و یادگیری نرم‌ افزار‌های تخصصی در این زمینه است. بسیاری از برنامه‌ های پیشرفته برای تسریع روند طراحی پروژه و ارائه آن ساخته شده‌ اند که دانش‌ آموختگان این زمینه می‌ توانند به‌ کمک یادگیری، برای فعالیت‌ های مهندسی و دریافت خروجی مؤثر از آن‌ ها استفاده کنند.

نرم‌ افزار‌هایی همچون اتوکد، متلب و تری دی مکس، فرآیند طراحی تصویری فوق‌ حرفه‌ ای را برعهده می‌ گیرند که در نتیجه لازم است افراد به‌ منظور استفاده مناسب از آن‌ ها، دوره‌ های آموزشی تخصصی در چندین جلسه مختلف را طی کنند.

پر فروش ترین دوره ها

تمام موارد
  • مشاوره رایگان