preloader

آموزشگاه رادمان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

logo
آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل ادامه مطلب

  •  آموزش تعمیرات موبایل
  • 11-05-01 

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

آموزش سخت افزار موبایل: کلید به دستانتان برای بازکردن دروازه‌ های پشت [...]

logo
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل ادامه مطلب

  •  آموزش تعمیرات موبایل
  • 11-05-01 

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم ‌افزار موبایل: از رفع اشکالات گرفته تا به‌ روزرسانی، [...]

logo
کارآموزی تعمیرات موبایل

کارآموزی تعمیرات موبایل ادامه مطلب

  •  آموزش تعمیرات موبایل
  • 11-05-01 

کارآموزی تعمیرات موبایل

در دنیای پرتلاطم گوشی ها، کارورزی تعمیرات موبایل، گامی به سوی مهارت ‌ه [...]

توضیحات بیشتر

تمام موارد

آموزش تعمیرات موبایل ویژه بازارکار 

اگر به‌ دنبال یک حرفه جدید هستید که با استفاده از آن خیلی زود وارد بازار کار شوید تعمیرات موبایل می‌ تواند بهترین انتخاب باشد. چراکه این دسته از لوازم دیجیتالی به جزء جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده‌ اند به‌ گونه‌ ای که همه افراد با دیدن اولین مشکل برای تعمیر آن‌ ها خود اقدام می‌ کنند. به همین منظور، فراگیری آموزش تعمیرات موبایل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

چرا آموزش تعمیرات گوشی اهمیت دارد؟

انواع موبایل‌ در چند سال اخیر با رشد قیمت بسیاری همراه بوده‌ اند و به همین دلیل افراد به‌ جای تعویض آن‌ ها همواره به‌ دنبال تعمیر گوشی ها هستند. پس با توجه به بازار کار خوبی که دارد می‌ توانید با بررسی دسته بندی آموزش تعمیرات موبایل یکی از رشته‌ ها را انتخاب کرده و در آن زمینه به کسب مهارت بپردازید.

معرفی انواع دوره‌ های تعمیر موبایل

با توجه به این که گوشی همراه از 2 بخش سخت‌ افزار و نرم‌ افزار تشکیل شده و هرکدام می‌ توانند با مشکلات خاصی مواجه شوند دوره تعمیرات گوشی نیز به‌ صورت مجزا برگزار خواهند شد که به شرح زیر هستند.

آموزش دوره کارآموزی موبایل

برای یادگیری روش‌ های تعمیر موبایل می‌ توانید به شرکت در دوره کارآموزی تعمیرات موبایل نیز فکر کنید. افراد بدون هیچ‌‌ گونه پیش‌ زمینه‌ ای می‌ توانند در این دوره شرکت کنند تا اطلاعات کافی در زمینه تعمیر نرم‌ افزار و سخت‌ افزار به‌ دست بیاورند. تمام موضوعات مورد بحث در دوره کارآموزی گوشی به‌ صورت عملی و تئوری آموزش داده می‌ شوند. بسته به میزان تلاش افراد، پس از اتمام دوره احتمال ورود آن‌ ها به بازار وجود خواهد داشت. همچنین افراد می‌ توانند برای کسب مهارت بیشتر در یکی از دوره‌ های تخصصی تعمیرات سخت‌ افزار یا نرم‌ افزار شرکت کنند.

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

سخت‌ افزار موبایل به‌ دلایل مختلف مانند بروز ضربه، استفاده طولانی‌ مدت‌، فرسوده شدن قطعات به‌ دلیل عمر طولانی، استفاده نادرست از گوشی، گرمای زیاد و مواردی از این قبیل دچار آسیب می‌ شود. در دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل به شما یاد داده خواهد شد که دلیل ایجاد خرابی در قطعات سخت‌ افزاری را تشخیص دهید و همچنین درصورت لزوم قطعه مورد نظر را تعویض کنید.

در دوره سخت افزار موبایل علاوه‌ بر این که مهارت تعویض قطعات را به‌ صورت عملی و کاملا حرفه‌ ای به‌ دست می‌ آورید به شما نحوه تعمیر قطعاتی که به‌ طور کامل خراب نشده‌ اند نیز آموزش داده می‌ شود. همچنین در پایان توانایی تحلیل مدارهای سخت‌ افزاری و عیب‌ یابی آن‌ ها را به‌دست می‌ آورید.

موارد آموزشی در دوره تعمیرات موبایل زمینه سخت‌ افزار همگی به‌ صورت تئوری و عملی برای شما شرح داده می‌ شوند تا بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان وارد بازار کار شوید. فقط باید مهارت لازم را به‌ دست بیاورید.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

نرم‌ افزار موبایل گستردگی زیادی دارد و به همین دلیل نیز افراد برای این که بتوانند مشکلات مرتبط با نرم‌ افزار را حل کنند باید حتما در دوره‌ آموزش تخصصی نرم افزار موبایل شرکت کرده تا نحوه شناسایی و از بین‌ بردن آن‌ ها را بیاموزند. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل به‌ طور کامل با سیستم‌ عامل موبایل و انواع مشکلاتی که می‌ توانند در عملکرد آن اختلال ایجاد کنند آشنا می‌ شوید. همچنین مواردی مانند باز کردن قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات و فلش زدن گوشی‌ های مختلف به شما آموزش داده خواهد شد.

کلام آخر در مورد آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل ازجمله توانایی‌ هایی است که افراد پس از کسب مهارت کافی در آن می‌ توانند یک کسب‌ و کار مستقل برای خود ایجاد کنند یا در مراکز مختلف به‌ کار مشغول شوند. شما می‌ توانید ابتدا در دوره کارآموزی مویابل شرکت کنید و سپس با توجه به علاقه خود به‌ صورت تخصصی یکی از دوره‌ های تعمیر سخت‌ افزار یا نرم‌ افزار را در آموزشگاه رادمان ادامه دهید.

پر فروش ترین دوره ها

تمام موارد
  • مشاوره رایگان