preloader

آموزشگاه رادمان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

logo
آموزش رزین (VIP)

آموزش رزین (VIP) ادامه مطلب

 •  رزین و اپوکسی
 • 11-05-01 

آموزش رزین (VIP)

کلاس رزین فنی حرفه ای در مشهد، با تمرکز بر هنرهای تزئینی و تکنیک‌ های [...]

logo
آموزش آنلاین رزین اپوکسی

آموزش آنلاین رزین اپوکسی ادامه مطلب

 •  رزین و اپوکسی
 • 11-05-01 

آموزش آنلاین رزین اپوکسی

پک آموزشی رزین و اپوکسی: هنر و جادوی خلق آثار هنری خارق العاده

logo
آموزش زیورآلات رزینی

آموزش زیورآلات رزینی ادامه مطلب

 •  رزین و اپوکسی
 • 11-05-01 

آموزش زیورآلات رزینی

آموزش ساخت زیورآلات رزینی: از مبتدی تا حرفه ای

توضیحات بیشتر

تمام موارد

برای یادگیری رزین و اپوکسی الان اقدام کنید!

برای یادگیری کار با رزین و اپوکسی بهتر است قبل از هر اقدامی اطلاعات کامل و مناسبی درباره این ماده شیمیایی و موارد استفاده آن در اختیار داشته باشید که در دوره‌ های آموزشی ارائه می‌ شود. اگر به کار در زمینه مهارت‌ های هنری و خلاقانه علاقه داشته باشید ساخت وسایل تزیینی و زیورآلات مختلف با استفاده از این ماده شیمیایی می‌ تواند برای شما مناسب باشد. در ادامه با دسته بندی رزین همراه باشید تا به آموزش و نحوه کار بپردازیم.

رزین چیست؟

رزین (resin) یک ماده شیمایی بوده که از فراورده‌ های نفتی ساخته می‌ شود و ساختار آن از 2 بخش اپوکسی و هاردنر تشکیل شده است. با توجه به این که چنین ماده‌ ای عوارض سمی بسیار کمی دارد، می‌ توان از آن در محیط‌ هایی با تهویه مناسب برای ساخت اشیاء تزیینی استفاده کرد.

آموزش رزین و اپوکسی

از جمله فعالیت‌ های هنری که بازار کاری خوبی در چند سال اخیر داشته مهارت کار با رزین و اپوکسی است، برای این منظور شما نیاز به زمان و تجربه بالا دارید که با گذراندن دوره‌ ها آموزشی می‌ توانید به‌ خوبی این مهارت را یاد بگیرید. افراد با یادگیری تکنیک‌ ها و مهارت‌ های مختلفی که در دوره آموزش رزین ارائه می‌ شود این امکان را دارند تا از طریق هنر و خلاقیت خود وسایل و اشیاء زیبایی را بسازند.

از همین رو افرادی که دوست دارند تا با ساخت و فروش اشیاء دکوراتیو و زیورآلات خاص بتوانند به کسب درآمد بپردازند، گزینه خوبی برای یادگیری مهارت‌ های لازم جهت کار با این ماده شیمیایی هستند.

برای این منظور در ابتدا هنرآموزان اصول تئوری مانند مبانی کار با ماده، شناخت رنگ‌ ها، ساخت قالب‌‌های دست ساز و تمامی اصولی که در رابطه با ترکیب رنگ‌ ها و استفاده درست از آن‌ ها نیاز دارند را یاد می‌ گیرند.

مباحث آموزشی برای کار با رزین

زمانی که در دوره‌ های رزین و اپوکسی شرکت می‌ کنید بعد از یادگیری مباحث تئوری لازم است تا اطلاعاتی در رابطه با تکنیک‌ های مختلف برای ساخت اشیاء تزیینی با استفاده از این ماده را در اختیار داشته باشید. انواع تکنیک‌ هایی که در دوره‌ های آموزشی ارائه می‌ شود شامل موج و دریا، عقیق، سنگ مرمر، کهکشان، چشم پرتویی، آبستره اکرولیک، سلولی، ژئود، جوهری، بافت و کاشی دست‌ ساز است.

یادگیری تمامی این تکنیک‌ ها به افراد کمک می‌ کند تا در زمان ساخت یکی از وسایل دکوراتیو بتوانند با مهارت کافی، محصولی زیبا و خاص را بسازند که با استقبال متقاضیان مواجه شود. در رابطه با ساخت ظروف زیبا و خاص با استفاده از این ماده شیمیایی نیز افراد می‌ توانند در دوره‌ های آموزشی، مهارت مورد نیاز برای اجرای ظروف حجیم، فلت، معرق و زیرلیوانی با بافت گل را یاد بگیرند.

آموزش زیورآلات رزینی

درحال‌ حاضر انواع زیورآلاتی که با استفاده از این ماده شیمایی ساخته می‌ شوند مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌ گیرد و بازار فروش خوبی دارد. شما برای این کار نیاز به مهارت‌ های زیر دارید که در دوره‌ آموزش زیورآلات رزینی ارائه می‌ شود:

 • آشنایی با انواع زیورآلات
 • قاب زاماک
 • اکسسوری‌ ها و پایه‌ های برنجی
 • آشنایی با استفاده از بیس‌ های چوبی
 • ساخت زیورآلات دفرمه
 • استفاده از عقیق و فیروزه
 • چگونگی پرینت عکس
 • یادگیری تکنیک مشجر و میکروبی

کلام آخر در مورد اپوکسی رزین

رزین نوعی ماده شیمیایی است که در دسته فرآورده‌ های نفتی قرار می‌ گیرد که در سال‌ های اخیر با کمک این ماده انواع مختلفی از زیورآلات، ظروف و اشیاء دکوری ساخته می‌شود و بازار کار خوبی دارد. افراد می‌ توانند با شرکت در دوره‌ های آموزشی اپوکسی رزین مهارت‌ های مورد نیاز برای این فعالیت هنری را کسب کنند.

پر فروش ترین دوره ها

تمام موارد
 • مشاوره رایگان