preloader

آموزشگاه رادمان

در دنیای پرتلاطم گوشی ها، کارورزی تعمیرات موبایل، گامی به سوی مهارت ‌های فنی و بدست آوردن دانش کافی در حوزه تعمیرات نرم افزار و سخت افزار می باشد.

کارآموزی تعمیرات موبایل

کارآموزی تعمیرات موبایل

اطلاعات دوره

 • نام دوره: کارورزی تعمیرات موبایل
 • طول دوره: 30 ساعت آموزشی
 • شروع دوره: ماهی 1 بار
 • بیعانه ثبت نام: 500,000 تومان برای رزرو کلاس
 • محل برگزاری:دپارتمان تعمیرات موبایل
 • تعداد جلسات: 15 جلسه 1.5 ساعته
 • امکان قسط بندی: دارد
 • نوع کلاس:

ظرفیت ثبت نام: 6 نفر

راه های ارتباطی

جزئیات دوره

برگزاری دوره کارآموزی تعمیرات موبایل در آموزشگاه رادمان می ‌تواند پله ورود شما به بازارکار موبایل باشد. طراحی و اجرای دوره کارآموزی به گونه ‌ای است که هنرجویان از آن بیشترین استفاده را ببرند و به نتیجه‌ ای سودمند برای راه اندازی کسب و کار خود برسند. با شروع دوره کارورزی تعمیرات موبایل، کارآموزان با روش ‌های تعمیر و تعویض قطعات گوشی و همچنین، رفع عیوب نرم افزاری و سخت افزاری موبایل آشنا می‌ شوند و این روش ‌ها را با تمرینات عملی زیر نظر استاد، بر روی گوشی های معیوب در بازارکار تست و خطایابی می کنند.

البته کارآموزی شما بستگی به این دارد که شما از طریق کدام دوره تعمیرات موبایل وارد دوره کارآموزی موبایل شده اید؛ بنابراین، سعی دارید که به صورت یک تعمیرکار موبایل به صورت تخصصی عیوب نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های مشتریان را تشخیص بدهید و درصدد رفع آن باشید. در ادامه، هر دو بخش را به صورت اجمالی مورد بررسی قرار می دهیم.

کارآموزی تعمیرات سخت افزار موبایل

اگر شما قبلاً تمامی مباحث تئوری و عملی آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل را فرا گرفته باشید؛ در بدو ورود به دوره کارآموزی تعمیرات سخت افزار موبایل با دانش قبلی خود، به راحتی می توانید تمامی گوشی های معیوب که برای تعمیر به کلاس می آورید را زیر نظر استاد با کمترین دخالت تعمیر کنید.

در واقع، کارآموزی تعمیرات سخت ‌افزار موبایل، فرایندی است که در آن شما با تخصص و علاقه به تعمیرات سخت ‌افزاری موبایل، با یادگیری مهارت‌ های لازم در این حوزه، از جمله تشخیص و رفع مشکلات مختلف سخت ‌افزاری و نصب و تعویض قطعات، برای بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید دستگاه ‌های موبایل، به عنوان یک کارآموز در کلاس دست و پنجه نرم می کنید تا در بازارکار بتوانید به عنوان یک تعمیرکار موبایل فوق تخصصی خدمات بهتری را به مشتریان ارائه بدهید.

کارآموزی تعمیرات نرم افزار موبایل

با کسب تمامی تکنیک های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل قطعاً، بعد گذارندن دوره کارآموزی شما بدون دغدغه و با بدست آوردن تخصص های لازم و عملی وارد بازارکار می شوید.
از این رو کارآموزی تعمیرات نرم‌ افزار موبایل، مسیری را برای هنرجویان فراهم می سازد که با علاقه به حوزه تکنولوژی و تخصص در زمینه نرم‌ افزارهای موبایل، با یادگیری مهارت‌ های لازم در این حوزه، از جمله تشخیص و رفع باگ های نرم ‌افزاری برای بهبود عملکرد و افزایش کارایی دستگاه ‌های موبایل، می توانند به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای نرم افزار موبایل در بازارکار کسب دیده شوند.

چرا باید در دوره کارورزی تعمیرات موبایل شرکت کنیم؟

با شرکت در دوره کارورزی تعمیرات موبایل، شما می‌ توانید به راحتی تکنیک های عملی که در کلاس یاد می گیرید را برای تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های اندروید و ios انجام دهید. این دوره آموزشی، شامل تئوری‌ های اصلی و مفاهیم مهم تعمیرات موبایل است. به همین منظور، به شما کمک می ‌کند تا مهارت ‌های عملی لازم برای تعمیرات انواع گوشی ها را بدست آورید. 

با داشتن مهارت های عملی، شما می ‌توانید به سادگی در صنعت تعمیرات موبایل فعالیت کنید و به درآمد بالایی برسید.

آیا گذراندن دوره کارآموز موبایل پله ورود به بازارکار است؟

اتمام دوره کارآموز موبایل، به تنهایی نمی ‌تواند ضمانت ورود شما به بازارکار باشد، چرا که شما باید ابتدا در یکی از دوره های آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه رادمان، شرکت کرده باشید. اما بسیاری از شرکت ها که در حوزه موبایل فعالیت می‌ کنند، از افرادی که دارای مهارت‌ های تعمیرات موبایل هستند، در بازارکار استفاده می کنند.

همچنین، اتمام دوره کارآموزی، به شما این امکان را می ‌دهد که به عنوان کارآفرین فعالیت کنید و در زمینه تعمیرات موبایل خدمات ویژه ای را برای مشتریان ارائه بدهید. به هر حال، برای ورود به بازارکار، علاوه بر داشتن مهارت‌ های تعمیرات موبایل، نیاز به شناخت درست بازار کار، سابقه کار و نحوه پرزنت مشتریان است که در حین کلاس های کارآموزی تعمیرات موبایل، تمامی این نکات گفته می شود.

کارورزی تعمیرات موبایل برای چه افرادی مناسب است؟

کارورزی تعمیرات موبایل برای افرادی مناسب است که علاقه‌ مند به فناوری و دستگاه ‌های الکترونیکی هستند و به دنبال یادگیری مهارت ‌های تعمیر و نگهداری گوشی های هوشمند هستند. این شامل کسانی می ‌شود که می‌ خواهند کسب و کاری در زمینه تعمیرات موبایل راه ‌اندازی کنند یا به دنبال شغلی در این زمینه و تصاحب بیشتر سهم بازارکار موبایل هستند. همچنین، افرادی که در حال تحصیل در رشته ‌های مرتبط با فناوری اطلاعات هستند و قصد دارند مهارت‌ های عملی خود را بالا ببرند نیز می‌ توانند بهره ‌مندی خوبی از کارورزی تعمیرات موبایل داشته باشند.

آیا دوره کارآموز تعمیرات موبایل پیش نیاز دارد؟

دوره کارآموز تعمیرات موبایل برای شرکت کنندگان با سطح صفر شروع می ‌شود و تمامی مفاهیم و اصطلاحات اولیه را زیر نظر اساتید حرفه ای یاد می گیرید. با این حال، فراگیری آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل به تمامی کارآموزان دوره پیشنهاد می شود تا اطلاعات جامعی از هر دو شاخه تعمیرات گوشی بدست آورند و به کسب درآمد بالایی برسند.

مزایای کارآموزی موبایل

 • دسترسی آسان
 • افزایش بهره‌ وری
 • بهبود کیفیت آموزش
 • ارتباط آسان با اساتید
 • اشناخت عمیق بازارکار موبایل
 • دسترسی به ابزارهای آموزشی

پشتیبانی دوره کارآموزی تعمیرات موبایل چگونه است؟

پشتیبانی در دوره کارآموزی تعمیرات موبایل شامل چندین بخش است که در ادامه به شرح آن ها می‌ پردازیم:

استفاده از تجربیات استاد به صورت عملی

استاد دوره کارآموزی تعمیرات موبایل، نقش اساسی در پشتیبانی کارآموزان در این دوره دارد. در حین کلاس های کارورزی تعمیرات موبایل افراد را با مفاهیم پایه و مهارت ‌های تعمیرات گوشی به صورت عملی روی گوشی های مشتریان آشنا می کند؛ تا در بازارکار بدون دغدغه عیوب نرم افزاری و سخت افزاری گوشی ها را، برطرف کنند.

کار عملی بر روی گوشی های تعمیراتی بازارکار

هنرجویان دوره کارآموزی تعمیرات موبایل باید با ابزارها و تجهیزات مختلفی که برای تعمیرات انواع گوشی های موجود در بازارکار فعلی به کار برده می شود، شناخت داشته باشند. به همین منظور، انجام کارهای تعمیراتی بر روی گوشی های معیوب مشتریان در کارگاه عملی زیر نظر استاد، با کمترین دخالت صورت می گیرد؛ تا تجربه کاری هنرجویان در نوع تعمیر کردن گوشی های اندرویدی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری بالا برود.

پشتیبانی فنی

در صورتی که هنرجویان بعد از اتمام طول دوره کارآموزی با مشکلات فنی مواجه شدند، می توانند از طریق شماره های موجود در وب سایت آموزشگاه رادمان با کارشناسان فنی در ارتباط باشند.

مدرسین

نظر دانشجویان درباره این دوره

برنامه کلاسی

تاریخ شروع روزها ساعتها توضیحات
1403/04/16 روزهای زوج 8:30 الی 10

فارغ التحصیلان این دوره که صاحب شغل شده اند

فرم پیش ثبت نام

برخی از نظرات دانشجویان دوره را بشنوید

سوالات متداول کارآموز موبایل

1در کارآموزی تعمیرات موبایل چه مهارت هایی یاد می گیرم؟

در این دوره کارآموزی تعمیرات موبایل، شما مهارت‌ های تعمیر موبایل از جمله تشخیص مشکلات، تعمیر قطعات سخت ‌افزاری و نرم‌ افزاری، تعویض قطعات، تست و عیب‌ یابی و ... را یاد خواهید گرفت.

2آیا این دوره به صورت عملی برگزار می‌ شود؟

دوره‌ کارآموز موبایل در آموزشگاه رادمان به صورت عملی برگزار می‌ گردد. شما با تعمیر و تست واقعی قطعات، زیر نظر اساتید مجرب به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل می شوید.

3مدت زمان دوره کارورزی تعمیرات موبایل چقدر است؟

مدت زمان دقیق می ‌تواند مختلف باشد، اما بسته به دوره کارورزی تعمیرات موبایل، معمولاً بین چند هفته تا چند ماه می ‌تواند طول بکشد.

4آیا این دوره به فرصت ‌های شغلی در آینده کمک می‌ کند؟

با تسلط بر مهارت‌ های تعمیرات نرم افزار و سخت افزار، می ‌توانید به عنوان تعمیرکار یا تکنسین موبایل در فروشگاه‌ ها یا مراکز تعمیرات موبایل کار کنید. همچنین، می ‌توانید کسب و کار خودتان را در این زمینه راه‌ اندازی نمایید.

ویژگی های دوره

ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای

ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای

پشتیبانی نامحدود پس از دوره

پشتیبانی نامحدود پس از دوره

بهره مندی از اساتید به نام و باتجربه

بهره مندی از اساتید به نام و باتجربه

دسترسی به حمل و نقل عمومی

دسترسی به حمل و نقل عمومی

نظرات کارآموزان دوره

مقالات مرتبط

تمام موارد
logo علت خاموش و روشن شدن گوشی سامسونگ
18
مهر
 •  رادمان
 •  تعمیرات موبایل و PC
 • علت خاموش و روشن شدن گوشی سامسونگ

  دلیل خاموش و روشن شدن گوشی سامسونگ می ‌تواند به عوامل زیادی [...]

  بیشتر بخوانید

  logo دلیل خاموش شدن گوشی اپل
  18
  مهر
 •  رادمان
 •  تعمیرات موبایل و PC
 • دلیل خاموش شدن گوشی اپل

  علت خاموش شدن گوشی اپل، می ‌تواند نصب بدافزار، کمبود حافظه، [...]

  بیشتر بخوانید

  logo علت خاموش شدن گوشی شیائومی
  18
  مهر
 •  رادمان
 •  تعمیرات موبایل و PC
 • علت خاموش شدن گوشی شیائومی

  دلیل خاموش شدن گوشی شیائومی می‌ تواند مربوط به مشکلاتی همچون [...]

  بیشتر بخوانید

  پر فروش ترین دوره ها

  تمام موارد

  پیشنهاد دوره مشابه

  تمام موارد

  نظرات کاربران و ارسال دیدگاه

  تمام موارد

  ارسال دیدگاه

  امتیاز شما به این دوره  0   
  True پیش نمایش
 • مشاوره رایگان