افترافکت (موشن گرافیک)افترافکت (موشن گرافیک)

افترافکت (موشن گرافیک)


اطلاعات دوره


 • نام دوره:افترافکت (موشن گرافیک)
 • طول دوره:40 ساعت
 • شروع دوره:دو ماه یکبار
 • بیعانه ثبت نام:200,000 تومان برای رزرو کلاس
 • محل برگزاری:دپارتمان فناوری اطلاعات
 • مدرسین دوره:
 • تعداد جلسات:20 ساعت
 • امکان قسط بندی:دارد
 • نوع کلاس :

راه های ارتباطی


 • نشانی دفتر مرکزی : مشهد - بولوار وکیل آباد - جنب ایستگاه مترو اقبال لاهوری - وکیل آباد ۶۵ پلاک یک
 • مسیر یابی از طریق گوگل

جزئیات دوره


توضیحات


یکی از پرطرفدارترین پلاگین های در نرم‌افزار After Effects می‌باشد. برنامه Red Giant Trapcode Suite متشکل از ۱۱ ابزار کاربردی جهت کار با موشن گرافیک های سه بعدی و جلوه‌های ویژه است. این برنامه اوج هنر سه بعدی را به نرم‌افزار افترافکت به نمایش می‌گذارد. به کمک پارتیکل امیترهای برنامه میتوان عناصر آب، آتش، دود، برف و سایر جلوه‌های ویژه طبیعی را در ویدیو ایجاد کرد. و همچنین پدیده‌ای تکنولوژی را خلق کرد. می‌توان پارتیکل های چندگانه را در یک قالب منسجم سه بعدی جهت ایجاد نتایج خیره کننده بصری خلق کرد.با استفاده از  GPU acceleration پلاگین‌های برنامه نتایج زیباتری را با سرعت بیشتری تولید می‌کند. برای نخستین بار میتوان شبیه سازی سیالات را با موتور Dynamic Fluids™ برنامه ایجاد کرد، یا پارتیکل هایی معلق در هوا به تصویر کشید. همچنین سطح های روان ساختارهای مرتفع تونل‌های بی پایان اشکال آبستره را میتوان خلق کرد. میتوان با استفاده از دو ابزار پث و موشن اشکال پیچیده و زیبای هندسی و ربان‌ ایجاد کرد. فرقی نمی‌کند که دست به تولید موشن گرافیک بزنید یا جلوه‌های ویژه تولید کنید، توسط این برنامه خلاقیت‌ بی پایان خواهد بود.


سرفصل ها


سرفصل های دوره آموزش افترافکت:

سرفصل افترافکت مقدماتی

مقدمه و معرفی توانایی های نرم افزار Workspaceو توضیح کلی نرم افزار کامپوزیشن معرفی انواع لایه ها انیمیشن مقدماتی افکت های مقدماتی سه بعدی مقدماتی خروجی گرفتن کار با انواع پالگین ها و اسکریپت ها.

سرفصل آموزش افترافکت پیشرفته

Timeline  و لایه ها در افتر افکت نقش اصلی ویدیو را برعهده دارند و باید با تسلط بر این موضوع به ادامه کار پرداخت Text Layer به صورت جدا دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و هر کدام در موارد متفاوتی به کار می آیند که باید از آنها شناخت داشت.

در نهایت با شناخت این امکانات ما به تایپوگرافی تسلط کافی پیدا میکنیم.

Shape Layer لایه شکل ها، دارای امکانات گسترده ای است و با دانستن رازهای آنها میتوان موشن گرافیک های بسیار بهتری درست کرد و در بسیاری از موارد از دوباره کاری پرهیز کرد.

Hotkeys در بخش پیشرفته افتر افکت باید تسلط کافی بر روی کلیدهای میانبر پیدا کرد چرا که در پروژه های سنگین، بسیار به سرعت و دقت کار کمک میکنند.

Keylight برای جلوه های ویژه شاید پایه ای ترین مسئله، کار با پرده سبز است که ما در این بخش به صورت کامل آن را پوشش میدهیم.

Track Camera قدم بعدی جلوه های ویژه camera track می باشد که با کمک آن فیلم را به دنیای سه بعد ی برده و به کمک آن بسیار ی از جلوه های ویژه را اضافه میکنیم.

Element 3D با دانستن camera track هم اکنون فرصت آن پیش می آید که آبجکت های سه بعدی را به دنیای خود اضافه کنیم و شروع به متحرک سازی آن کنیم.

Red Giant Trapcode بخش ذرات در جلوه های ویژه، بخش بسیار مهم و البته بسیار زیبا است و با پالگین هایی که در اختیار ما میگذارد،  می توانیم ذرات را به صورت گسترده ای به کار ببریم.در این بخش سعی می شود با این پالگین به صورت کامل کار کرد.

Expressions برنامه نویسی یکی از بخش های تکمیل کننده ی افتر افکت می باشد و با کمک آن میتوان بسیاری از کارها را که به صورت عادی بسیار وقت گیر هستند را سریع انجام داد.

Presets یکی از بخش هایی که به ما در سرعت بخشیدن به پروژه و دید دادن به ما کمک می کند بخش پریست های افتر افکت می باشد که سعی می شود در حد الزام به آن اشاره شود. 


مخاطبان


طراحان گرافیک - طراحان انیمیشن - و همه علاقه مندان به دنیای گرافیک


بازارکار


...برای آینده خود سرمایه گذاری کنید ...


گالری تصاویر از محیط نرم افزار


دوره ها